OOTD Vyhlídka Máj

by - 11:00

Krásný den milé čtenářky, 
Vítám Vás u konceptu článků, který se na blogu neobjevil opravdu dlouhou dobu. A to jsou OOTD články. Dříve jsem bohužel neměla ochotného fotografa, ale to se teď změnilo a já doufám, že budu moci přidávat co nejvíce takových článků. Sama mám články s outfity opravdu ráda. Beru si z nich inspiraci a často objevuji i nové značky oblečení, které jsem dosud neznala. Doufám tedy, že i Vy tento koncept článků uvítáte.

První jsem se rozhodla zveřejnit OOTD z kouzelného místa, které jsem nedávno navštívila. Tím místem je Vyhlídka Máj, o které jste mohli vidět článek. Ten den bylo naprosto nádherné počasí, které lákalo k obléknutí vzdušných šatů a sandálek, které jsem ovšem zavrhnula ihned po přečtení popisu cesty k vyhlídce. Spousta návštěvnic zvládala kameny slézat i v šatech a žabkách, ale se svou šikovností jsem raději nechtěla nic riskovat a volila pohodlí. Nakonec jsem tedy zvolila příjemné delší tílko, které mě v obchodě zaujalo díky nápisu a také cenou, která byla krásných 59 korun. K červenému tílku se mi nejlépe hodily černé high waisted kraťasy. Ty jsem kupovala před srpnovou dovolenou a musím říct, že pohodlnější kraťasy nemám. To stejné bych mohla říci o teniskách. Pohodlnější boty jsem snad nikdy neměla. Za ty jsem byla při lezení po kamenech opravdu vděčná. Sluneční brýle jsou v tomhle počasí nepostradatelným parťákem.

 Tílko: Gate | Kraťasy: Terranova ZDE | Boty: Nike Flex Bijoux ZDE | Brýle: Pepco | Batoh: Reebok ZDE


Jaké kousky volíte na výlety do přírody Vy?

You May Also Like

2 komentářů

  1. Botičky jsou krásné, v těch se určitě po skalách dobře lozilo :) Já si nedokážu představit jít na tůru v žabkách a šatech či sukni, vždyť to musí být hrozně nepohodlné :D Při velkém teple tílko a kraťasy či při mračnech tričko a legíny jsou nejvíc pohodlné kusy oblečení! Já jsem si první high waisted legíny koupila až teď nedávno a úplně jsem se do nich zamilovala O:) Tyto v Terranově také omknu, nevypadají vůbec zle :)

    WantBeFitM

    OdpovědětVymazat
  2. Občas člověk žasne, co člověk si dokáže vzít na sebe, když jde někam do hor. Já jednoznačně volím tenisky a opravdu pohodlné oblečení :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář :)