Nike FLEX BIJOUX

by - 9:00

Krásné odpoledne všem, kteří zavítali na můj blog
S nástupem do práce jsem si začala lámat hlavu s tím, jaké si vlastně pořídit boty. Věděla jsem, že mě každou směnu čeká minimálně 10 hodin na nohou, a proto jsem se rozhodla zamířit do specializovaného obchodu. Vyzkoušela jsem spoustu modelů ve spoustě barevných variantách, zkoušela nejrůznější velikosti. A nakonec jsem našla ty pravé. Vyhráli Nike FLEX BIJOUX.

Základní informace:

Název modelu: Nike FLEX BIJOUX
Cena: 899 Kč původní cena 1490 Kč
Obchod: Sportisimo

 Jedná se o dámskou tréninkovou obuv, která své nositelce zajišťuje veškerý komfort. Boty jsou neskutečně lehké a ani nevíte, že je máte na nohou. Celá bota při nošení poskytuje dostatečnou oporu. Podešev je vyrobena z gumy a mezipodešev je z kombinace tlumících materiálů. Svršek je vyroben ze síťoviny a syntetiky, které zajišťuje prodyšnost boty. Bota je naprosto beze švů a díky tomu se nevyzouvá .

Mé hodnocení:

První směny mě sice nohy bolely, ale to se už další týden změnilo. Nejdřív jsem si říkala, že je to pouze tím, že si nohy zvykly na námahu, ale poté co jsem boty zapomněla doma a jela na jinou prodejnu a musela si nechat své klasické tenisky, myslela jsem že mi nohy upadnou už po pár hodinách. Boty tedy mohu jednoznačně doporučit všem, kteří potřebují boty na sport, nebo do práce, kde mají spoustu pohybu.


Plusy a mínusy:

 + BEZE ŠVŮ - DÍKY TOMU I PŘI DELŠÍM NOŠENÍ ČLOVĚK NEMÁ OTLAKY, NEVYZOUVÁ SE
 + POSKYTUJE OPORU
 + SÍŤOVINA  ZAJIŠŤUJE PRODYŠNOST
 -  O ŽÁDNÉM NEVÍM

Uděluji 5 z 5You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za milý komentář :)