Oblíbené aplikace I.

by - 11:00

V dnešní době snad každý z nás vlastní chytrý telefon, který nám značně ulehčuje život. K tomu nám napomáhají hlavně aplikace, kterých je ke stáhnutí obrovské množství. Já se s vámi podělím o ty, které používám nejčastěji. Věřím, že některé z aplikací budete znát a sami je používáte. A třeba objevíte nějakou, kterou budete nutně potřebovat.

IDOS


Aplikace, kterou nemusím nijak zdlouhavě představovat. Idos je pro všechny z nás, kteří používáme veřejnou dopravu. V této aplikaci je vše přehledně uspořádané. Spoje vyhledáte jednoduše pomocí pár kliknutí. Nesmí chybět ani jízdní řády do zahraničí. Samozřejmě najdete tam i ceny, označení spoje, dobu potřebnou pro přestup. Já se bez ní neobejdu, protože zatím nejsem majitelem řidičského průkazu a poslední dobou jsem furt někde na cestách.

KUPI

Jedná se vlastně o akční letáky online. Zobrazuje veškeré letáky, akce a markety. Můžete si vytvářet nákupní seznamy, kde hned vidíte kolik ušetříte.

EPP POMÁHEJ POHYBEM


Skvělá aplikace, díky které můžete i pomáhat. Za svou aktivitu (možnost výběru od chůze přes jízdu na kole po bruslení) získáváte body, které následně můžete přidělit zajímavému projektu. Až se nasbírá dostatek bodů může být projekt uskutečněn.

Menstruační kalendář


Skvělá aplikace pro všechny ženy, které mají rády přehled. Kromě zapisování menstruačního cyklu vypočítává i plodné dny.  Výhodou je, že se vám vše ukládá a vy nemusíte složitě vzpomínat, kdy naposled to tak mohlo být. Vždy pár dní před začátkem přichází upozornění. Jako menší mínus vidím celkem šílenou grafiku, která je jak pro malé děti. Teď už se snad dají stáhnout i jiné šablony, pokud nechcete aby na vás z růžové plochy zírala kreslená kočička.

George Go


Aplikace pro majitele účtu od české pojišťovny. Jedná se o vylepšenou verzi Servisu 24. V aplikaci je vše přehledně uspořádáno, takže není problém dohledat, který den jste co platili. Navíc se vše dá uspořádávat do přehledných skupin. Takže budete vědět kolik jste utratili například za potraviny, oblečení a další věci.

C:GEO


Aplikace vhodná hlavně pro ty, kteří rádi podnikají výlety do přírody. Vsadím se, že jste o hledání kešek určitě někdy slyšeli. A  pro ty, kteří neslyšeli. Jedná se o hru, kdy hledáte podle GPS souřadnic krabičku ve které se skrývají nejrůznější předměty a bločky do kterých se každý, kdo kešku odlovil podepíše. Tato aplikace na přehledné mapě zobrazuje všechny kešky, které můžete odlovit ve vašem okolí. Vždy se zobrazí vzdálenost a můžete si zapnout navigaci, která vás dovede až do cíle. Díky objevování kešek můžete dané místo poznat detailněji, protože jsou často spojené se zajímavými informacemi, kvízy.

Jaké aplikace patří mezi Vaše nejoblíbenější?

You May Also Like

8 komentářů

 1. diky za tipy na appky :) uz se divam na tu EPP appku, o KUpi jsem si precetla sama negativa, pry ani poradne nefunguje, ale zkusim ji a uvidim :) kazdopadne ja za sebe bych treba doporucila momentcam, to je sranda appka, nebo duolingo, strava, cardio :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tipy na nové aplikace, určitě se na ně podívám :) No je pravda,že KUPI poalední dobou nefunguje úplně ideálně. A na EPP se určitě podívej. :)

   Vymazat
 2. Líbí se mi hlavně EPP Pomáhej pohybem, o tom slyším poprvé :)
  Zajímavý článek :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :)
   EPP je opravdu skvělá aplikace a doporučuji si jí stáhnout.

   Vymazat
 3. Wow! Tohle je skvělý článek. Tvoje typy na aplikace jsou senzační. Samotnou by mě vůbec nenapadlo stáhnout si menstruační kalendář na mobil, ale teď mi to připadá jako skvělý nápad. Aplikace EEP Pomáhej pohybem je taky výborná. Mám problém přinutit se k jakékoli fyzické aktivitě a tahle apka by mi v tom mohla pomoci. Protože, prostě mě nebaví například chodit jen tak pro nic za nic, ale když budu mít nějaký cíl, když budu vědět, že tím můžu někoho podpořit či nejak pomoct, hned mě bude daný sport lépe utíkat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za pochvalu! :) Menstruační kalendář v mobilu je velká záchrana pro mou věčně děravou hlavu. Je skvělé, že člověk někomu může pomoci, i když jde na krátkou procházku s pejskem.

   Vymazat
 4. Na EEP Pomáhej pohybem se určitě podívám:D
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem ráda :) Je skvělé, že člověk může pomoci, tak snadno.

   Vymazat

Děkuji za milý komentář :)