Co jsem dostala k Vánocům 2017

by - 13:00

Vítám všechny u prvního článku nového roku,
Doufám, že jste si svátky i oslavu příchodu nového roku náležitě užili s těmi, které máte nejraději. Snad bude rok 2018 pro všechny ještě lepší než rok předchozí.

Prvním článkem v novém roce bude "Co jsem dostala k Vánocům", kde Vám představím, co vše mi Ježíšek nadělil. A letos rozhodně překvapil. Nebudu to tedy dlouze okecávat a jdeme na to.
Největším dárkem pod stromečkem byl rozhodně nový fotoaparát. Ježíškovi jsem se svěřila, že bych si přála nějakou lepší techniku. (Nejen pro lepší fotky na blog) Přeci jen fotky z mobilního telefonu nemají takovou kvalitu. Překvapením pod stromečkem se mi stal OLYMPUS  PEN Lite E - PL 7, který jsem dostala napůl s mamkou.Už se těším na focení. Po takhle velkém dárku jsem už nic jiného nečekala. Ovšem pár věcí mě ještě čekalo.

Jako další mi Ježíšek nadělil tohle roztomilé pyžamo s jednorožci. Žádné takové pyžamo ještě nemám a okamžitě jsem si ho zamilovalo. Nejlepší na zimní večery!


Dalším kouskem oblečení byly tyto šedo-černé džíny. I tentokrát se Ježíšek přesně trefil.


Kosmetika pod stromečkem nesmí chybět. Tato sada mě velmi potěšila, protože pečovat o pleť je v zimě opravdu důležité.  Obsahuje micelární vodu a pleťový krém. 


Kdo ještě nemá dekorační, svíticí koule jako by nebyl. Mamce se tento trend tak líbil, že jimi obdarovala snad celou rodinu. Musím říct, že vypadají opravdu dobře.


U babičky na mě čekala spousta kosmetiky. A kterou ženu by nepotěšila. Můžete se těšit na spoustu recenzí.


 Ježíšek zavítal i k nám do práce. Od mé nejmilejší kolegyňky jsem dostala samé krásné věci. Sladké bohužel už na fotce neuvidíte. Těším se až si srdíčko vystavím a až si napustím vanu společně s bombou do koupele. Náušnice jsou od naší milé sousedky a ještě jednou za ně děkuji. Jsou opravdu krásné.


Kožené rukavice jsou pro mě jako dělané. Jsem totiž neustále zmrzlá. Bonbony jsou dárkem od vedení firmy ve které pracuji. Je skvělé, že si na nás zaměstnance vzpomněli. Parfém James Bond 007 je od přítele. Pokud budete mít cestu kolem drogerie rozhodně doporučuji si dámskou řadu James Bond 007 vyzkoušet. Jaký byl Váš nejkrásnější dárek?

To by bylo pro dnešní článek vše. Děkuji moc za přečtení a přeji hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce.
You May Also Like

7 komentářů

 1. Nejmilejší bylo asi že mi rodiče zaplatili autoškolu. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je opravdu super dárek :D Sama mám autoškolu slíbenou jako dárek, tak uvidíme do budoucna.

   Vymazat
 2. Můj nejkrásnější dárek, to se snad ani nedá vybrat. Rozhodně to byl čas strávený s mojí rodinou, čas jenom s taťkou, kdy se mi věnoval, pak chytré hodinky, věci do kuchyně a stříbrné sady od přítele :) joo a nástavce na dělání trdelníků :D :D

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Letos jsem si času stráveného s rodinou vážila opravdu hodně. :) Bohužel je čím dál tím méně volného času. Moc pěkné dárky jsi dostala :) Nástavce na dělání trdelníků by pro mě byly zlo, protože bych už nic jiného nepekla :D

   Vymazat
 3. Krásné věcičky jsi dostala :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :) Ježíšek letos vybral opravdu dobře

   Vymazat

Děkuji za milý komentář :)