Všehochuť

by - 20:03

Sedím v Costa coffee a po 4 dnech jsem konečně připojená na stabilní wifi. Nemusím lézt bůhví kam, abych chytila trochu signálu. Chystám se jet domů. I když tam se zase moc neohřeju, protože další dny mě čeká má druhá práce. Super je, že aspoň 1 den uvidím kamarády. Do Prahy do práce už letos budu musel jen 2x. Další  pozitivní věc. Znamená to už jen 8 hodin v autobuse. Žít v kufru už mě opravdu nebaví a doufám,  že to s bytem v Praze vyjde. Nabídka na takový byt a za takové peníze se už nikdy nebude opakovat. Rozhodovat se bude přes vánoce, tak mi držte palce ať to vyjde. S prací u nás ve městě to totiž není dobré a ještě navíc s mým omezením. Ani nevíte, jak se těším na 3 dny volna, kdy budu moc být doma v teple s čajem, cukrovím a s lidmi co mám ráda. Odpočívat už bych fakt měla. Od konce září jsem něměla volný víkend kromě toho, který jsem trávila v nemocnici. No líp se to sejít nemohlo. 


Další kapitolou je škola, kterou jsem se rozhodla ukončit. A to z důvodu, že obor veřejné správy pro mě není opravdu tím pravým. Hledám tedy školu jinou. Zatím vítězí obory speciální pedagogiky a sociální pedagogiky. Hodně lidí mi řeklo, že je strašná škoda končit, ale já si stojím za svým. Nechci se trápit nečím, co se můžu učit donekonečna a stejně se to nenaučím a hlavně mě to nebaví a nevidím v tom smysl.

S tím, že mám málo času souvisí také má aktivita na blogu. Když přijedu domů, tak už je bohužel tma jak v pytli a ve svém podkrovním pokojíčku bohužel nemám vybavení, abych mohla udělat pěkné a kvalitní fotky. To bohužel můj mobil nezvládá. V Praze, kde přestávám bohužel není internet. Od ledna by se vše snad mohlo změnit. Ježíšek by měl přijít s novým fotoaparátem. 

Posledním bodem dnešního článku je vyhlášení výherkyň vánoční soutěže. Děkuji za účast a určitě se můžete těšit na další soutěže.

Výherkyní prvního balíčku se stává Šárka Fofoňková
Výherkyní druhého balíčku se stává FTCF

Prosím o zaslání adresy na emailovou adresu proste-sva@post.cz abych mohla balíčky co nejdříve odeslat.

Výherkyním gratuluji a doufám, že v tomto předvánočním čase udělají radost. 

You May Also Like

0 komentářů

Děkuji za milý komentář :)