Trendy, které nechápu

by - 7:00


Ahoj, 
vítám Vás u nového, a tak trochu jiného článku. Už delší dobu jsem chtěla vyjádřit svůj názor na módní trendy. Jedná se tedy o trendy nejen z letošního roku, ale stále platí, že je opravdu nechápu. Tak jdeme na to a doufám, že se článek bude líbit.

Přehnané množství rozjasňovače


Proti rozjasňovači jako takovému rozhodně nic nemám a líbí se mi efekt, který tváři dodá. Když se pleť mírně leskne pod slunečním světlem. Prostě decentní použití. Co mi ovšem vadí je přehnané množství rozjasňovače na obličeji, kdy se slečna na dálku leskne jak disco koule. Nejhorší mi to přijde v oblasti nosu a horního rtu, kde to podle mě vypadá, že slečně raší knírek. Jako bonus přikládám obrázek z FB, který mě opravdu upřímně rozesmál. 

Bubble nehty


Tento trend internetem koloval už nějaký ten pátek zpátky, ale já stále nezměnila názor. Stále připadá naprosto hrozný a odpudivý. Nechápu někoho, kdo si na nehtech nechá něco takového vytvořit dobrovolně. Když jsem to viděla poprvé, myslela jsem, že se jedná o srandu, kdy člověk své nehty natírá šíleným množstvím laku, aby pak ty kopečky mohl loupat. To jsem občas také dělala doma. No a kdybych tenkrát věděla, že to vlastně bude in, tak si ty kopečky z laku ani neloupu. 

Kalhoty s rozkrokem u kolen


Tento trend určitě zná každý. Tyto kalhoty byli vidět doslova na každém rohu a daly se sehnat všude a ve všech barevných provedeních. Mě bohužel neoslovily ani jejich "kamarádky" s méně sníženým sedem. Ale musím uznat, že znám lidi, kterým opravdu slušely.

Bambulky na kabelky


Doplněk, který rozhodně nesměl chybět na žádné kabelce Michael Kors či nějaké podobné. Mě osobně tento trend úplně minul. Nejsem totiž fanda ozdob na kabelky. Navíc mi jejich ceny přijdou opravdu přemrštěné.

Zvonáče


Kousek oblečení, který jsem nosila ještě na základní škole, kdy mi nakupovala maminka. Bohužel mě teď neoslovil. Na slečnách, které nosí styl boho či něco na styl hippies se mi, ale moc líbí.


Trička s rozšířenými rukávy


Stejně jako u zvonáčů mi tenhle styl ala hippies triček nesedí. Navíc mi přijdou celkem i nepraktické, Jedná se většinou o tričko s dlouhým rukávem, takže v létě se v něm budete potit. Naopak přes zimu mi přijde, že je škoda ozdobný rukáv schovávat a myslím si, že pod svetr a mikinu se bude špatně nosit kvůli velkému množství látky.

Mini šortky


Poslední roky se rozmohl trend mini šortek. Celkově v posledních letech letí minimalistické kousky, které ukazují co nejvíce kůže. Slečny, které v tomto kousku vyjdou na ulici mají opravdu odvahu a určitě se za svou postavu nestydí. Mě však tenhle trend přijde dost vulgární. Věřím ale, že nejeden chlap na ulici se otočí.

Letní kozačky


Tohle spojení mi samo o sobě přijde absurdní. V létě se většinou snažíme chodit v botách, které co nejvíce větrají, aby se nohy nezapařily a nepotily a pak někdo přijde s letními kozačkami. Tak proč nosit něco, co sahá pomalu ke kolenu. Nejlepší je háčkovaná verze - proč na nohou nemít opálený vzorek.

Až moc dlouhé umělé řasy


Řasy jsem měla nalepené pouze 1 a musím říct, že nikdy víc! Bohužel mé oči si na ně nechtěly zvyknout a docela mě bolely. Proti decentním řasám nic nemám. Vadí mi pouze ty přehnaně dlouhé - pracovně jsme je s holkami nazvaly smetáky. Podle mě dokáží zabít celé líčení očí, protože přes ně není vůbec nic vidět. Navíc určitě musí dost zatěžovat oční víčka.

Přetažené rty


Nový trend většiny uživatelek instagramu převzatý od Kylie Jenner. Tedy Kylie si své plné rty přetahovat nemusí, ale slečny, které se ji snaží napodobovat a takové rty nemají musí přijít s konturovací tužkou a rtěnkou. Když je konturovací tužka a rtěnka ve stejném odstínu ještě to jde, ale když slečna použije o několik odstínů tmavší tužku než rtěnku, přijde mi to naprosto strašné. Hlavně tím, jak to už na dálku řve.


Který trend by podle Vás měl co nejdříve vymizet?

You May Also Like

4 komentářů

 1. Fíha, ty bubble nehty jsem si musela vygooglit, abych uvěřila, že to fakt existuje. :D Ale třeba tričko (nebo spíš halenku) se zvonovými rukávy mám, je z lehounké látky a v létě ničemu nevadí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty nehty jsou snad největší peklo :D

   Vymazat
 2. Tak o bubble nehtech jsem ještě neslyšela a jsem za to ráda, vypadá to hrozně :D A se všema těmato trendama souhlasím, taky se mi nelíbí, jak píšeš ty, tak trochu rozjasňovače s mi líbí, ale co je moc, to je moc.. Ale třeba mini šortky jsou super na letní festivaly, i když teda záleží jak moc mini jsou. Na druhou stranu, ať si každý nosí, co chce - já vím, že já tohle nosit nebudu, ale pokud se to někomu líbí, tak proč ne, neodsuzovala bych lidi za to

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Já bohužel měla ve svém okolí pár slečen, které tyto nehty nosily. To máš pravdu. Ať si každý nosí co uzná za vhodné :)

   Vymazat

Děkuji za milý komentář :)