Pro koho jsem hlasovala v blogerce roku

by - 8:00


Rok se s rokem sešel a největší soutěž všech blogerek a youtuberek se chýlí ke konci. A já se rozhodla s Vámi podělit o to, jak jsem hlasovala.

BLOGERKA ROKU - BEAUTY

V této kategorii jsem měla celkem jasno. Některé blogerky z top 10 jsem ani nestihla zaregistrovat. Hlas ode mě získala GetTheLouk. Lou podle mě dělá skvělá videa, kde se nebojí zkritizovat i dražší výrobky, pokud opravdu za nic nestojí.A to se mi na ní líbí. Díky jejím nákupům a novinkám či objevům a přešlapům jsem si pořídila pár skvělých produktů, které kupuji opakovaně. To, že pomáhá ostatním je mi také moc sympatické. Věnování kosmetiky kterou nevyužije ženám a dívkám, které z ní budou mít radost je skvělý čin stejně jako věnování peněz z merche s jejím kocourem Stuartem na kočičí útulek.

BLOGERKA ROKU - FASHION

Z této kategorie jsem sledovala pouze 2 blogerky a to A cup of style a Veronicu Biasiol a to ještě ne pravidelně. Z top 10 mě ovšem velmi zaujala Alexanderplatz u které se mi líbí jak styl oblékání, tak i styl fotografií.

BLOGERKA ROKU - FOOD

Jedna z kategorií, kde jsem měla jasno hned. My Cooking Diary je mou oblíbenou food blogerkou už přes rok a půl. Její kuřecí křídla jsou nepřekonatelná. Zbožňuji, jak dokáže vše nafotit. Jen se na fotku podíváte a máte chuť to vše sníst.

BLOGERKA ROKU - LIFE

V této kategorii na plné čáře zvítězila The Nattiness. Natálku mám ráda už od té doby, kdy jsem ji poprvé zahlédla u Lucky z ACOS při Work and Travel v Californii. Líbí se mi její přístup k životu, to jak je neustále usměvavá. Její vlogy ze zahraničí mám moc ráda. 

Abych to měla celé komplet vezmu i mužskou kategorii a to BLOGER ROKU

Deníček moderního fotra mě baví už nějakou tu dobu. Miluji jeho schopnost vyprávění, která mi vždy zlepší náladu.

COSMO OBJEV

V této kategorii jsem vybrala skvělou Jitku Nováčkovou, kterou sleduji od jejího úplného začátku. Její videa jsou trošku něco jiného než videa ostatních youtuberek. Vždy zaberou jen pár minut a velmi rychle ubíhají. Vše na velmi profesionální úrovni. Pokud Jitku neznáte rozhodně doporučuji si jí pustit.

INSTAGRAM ROKU


Jednoznačnou vítězkou v této kategorii je Nikol Štíbrová. A to nejen kvůli tomu, že pocházíme ze stejného města. Líbí se mi její styl humoru. Zvláště pak ve spojení s 3v1.

VIDEO BLOGERKA 

Svět podle Katky mě baví díky své skromnosti a přirozenosti. Baví mě snad všechna videa. Hlavně ty věnovaná knihám a jejímu pejskovi Aronovi.

VIDEO BLOGER

Kovy pro mě v této kategorii vyhrál na plné čáře. Šikovný kluk se skvělou prací s videi, geniálními scénáři. Působí na mě velmi inteligentně. Jako jeden z mála rozumí i politické situaci a má vyspělé názory. Jeho videa mě vždy dokáží rozesmát. 

Pro koho jste hlasovali Vy?

You May Also Like

1 komentářů

  1. Já teda pro nikoho nehlasovala, ale GetTheLouk je úžasná, nedávno jsem začala sledovat její vide a přijde mi mnohem upřímnější než třeba Petra LovelyHair, u které mi připadá, že je pro ni všechno "naprosto skvělý" :D
    Kovy je super, jeden z těch rozumnějších Youtuberů, který nedělají jenom pranky a kraviny :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář :)